Дом 2 Місто кохання свіжі серії (ефір 07.11.2013) Дивитися онлайн бесплатно та без реєстрації, online всі сезони на одному УКРАЇНСЬКОМУ КІНОТЕАТРІ ОНЛАЙН
Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

ОЦІНИТИ САЙТ

Оцініть сайт
Всього відповідей: 30

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Дом 2 Місто кохання свіжі серії (ефір 07.11.2013) Дивитися онлайн

Дом 2 Місто кохання свіжі серії (ефір 07.11.2013) Дивитися онлайн
(Голосів 0)


Рік:2013
Якість:SATRip
Країна:Росія
В ролях:
Переглядів:559
Оригінальна назва : ТБ Шоу Дом 2. місто кохання
Жанр : Реаліті -Шоу
Режисер: ТНТ
Ведучі: Ольга Бузова , Ксенія Собчак , Ксенія Бородіна
Опис : Російське телешоу , яке вже давно перестало бути для багатьох його учасників просто шоу і стало невід'ємною частиною їх реальному житті . Розпочавшись ще в 2004 році , воно триває й донині , наближаючись до свого десятирічного ювілею , давно змінивши головні завдання і цілі всіх учасників проекту.

Первісною завданням було створити пару і крім будівництва будинку , боротися за рейтинг телеглядачів , які визначать найбільш гідних власників головного призу. « Побудуй свою любов » сприймалося всіма в прямому значенні цього словосполучення .

Однак , вже з перших серій , стає ясно , що сам процес телевізійного будівництва та взаємовідносин захоплює не тільки глядача , а й самих учасників проекту. Інтриги , любов і ненависть , таємні змови і зради повної мірою охопили всіх учасників знімального процесу .

Навіщо гарувати на будівництві і займатися побутовими питаннями весь той час поки не наблизиться фінал , якщо просто яскраво заявивши про себе і проявивши свої таланти , можна після вибування з проекту пожинати плоди своєї популярності. Усвідомивши це , учасники в корені переламують своє ставлення і мети перебування в містечку.

Але варто справедливо зауважити , що не всі стали брати участь в цій нестримної гонці за рейтинг і справді стали реалізовувати себе в першу чергу в плані особистого життя . Як результат , деякі пари уклали законні шлюби , а у деяких з них навіть з'явилося потомство в період перебування на проекті.

За час проведення даного ТВ шоу , його учасниками встигли побувати 1025 осіб. Крім цього шестеро з них вже пішли з життя , а дев'ятеро прибувають під слідством або в місцях позбавлення волі. Так що незважаючи ні на що , кожна людина є сам будівельником свого життя і залежно від того , як він буде здійснювати цей процес , таким і стане фінал його життєвого шоу. На нашому сайті ви можете Реаліті -Шоу Дом 2 свіжі серії дивитись онлайн безкоштовно в хорошій якості.
Холостяк 5 сезон (24.04.2015) Дивитись онлайн (6,7,8 выпуск)
Залізна людина 3 / Железный человек 3 (2013) Дивитися фільм онлайн

Дивитись онлайн


Скачать бесплатно Дом 2 Місто кохання свіжі серії (ефір 07.11.2013) Дивитися онлайн
Скачать бесплатно Дом 2 Місто кохання свіжі серії (ефір 07.11.2013) Дивитися онлайн
Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль